Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta.

Lūdzu, atjauniniet uz jaunāko interneta pārlūka programmu, lai Jūs varētu izmantot mūsu mājaslapu.

Visjaunākas versijas pārlūku, Jūs varat lejupielādēt šeit.

Mana Aptieka vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
E-pasts (logins):
Parole:
|

Pūces Manā Aptiekā

topbg

Vai Jūs zināt, kā PAREIZI jālieto Jūsu zāles? Ir zāles, kuras jālieto no rīta, ir zāles, kas jālieto vienreiz nedēļā. Ir zāles, kas jālieto tikai stāvus, ir zāles, kuras ieņemt Jums ieteiksim tikai atrodoties guļus stāvoklī. Ir zāles, kas traucēs stūrēt auto un ir zāles, kas var Jums likt darīt ļoti dīvainas lietas, ja nelietosiet tās, kā paredzēts.Visi Manā Aptiekā strādājošie aptiekāri ir ieguvuši darbam aptiekā nepieciešamo izglītību, taču sākot ar 2009. gadu mūsu speciālistiem ir dota iespēja piedalīties īpaši viņiem veidotā pēcdiploma apmācību programmā „Farmaceitiskās aprūpes algoritmi”. Šīs apmācības mērķis ir pilnveidot aptiekāru zināšanas tādās jomās kā:

  • pareiza zāļu lietošana;
  • dažādu saslimšanu simptomātika un aptiekas apmeklētāja konsultēšana konkrētās simptomātikas gadījumā ( ārsta konsultācijas nepieciešamība / zāļu lietošanas ieteikums / sadzīviski ieteikumi traucējošo simptomu mazināšnai);
  • individuāli aptiekas apmeklētājam piemērotu zāļu piemekēšanas principi, ņemot vērā citas saslimšanas, lietotos medikamentus, dzīvesveidu u.c.

 

Aptiekāra uzdevums, strādājot aptiekā, ir sarežģīts un savā ziņā tieši tāpēc arī tik interesants. Jaunu medikamentu ieviešana, ārstēšanas vadlīniju attīstība, veselības aprūpes budžeta un likumdošanas korekcijas ir lietas, kuras neļauj aptiekāram ne uz brīdi apstāties savā izaugsmē.

Aptiekārus, kuri izgājuši apmācību pazīt varēsiet pēc Pūces zīmes. Pūces varat jau meklēt Bauskas, Nītaures, Saulkrastu, Ogres, Rīgas, Saldus, Tukuma, Viesītes, Valmieras, Kocēnu, Zilaiskalns, Limbažu, Preiļu, Alūksnes, Straupes, Cēsu, Daugavpils, Priekuļu un Liepājas aptiekās, taču drīz vien Pūces satikt varēsiet arī citās Mana Aptieka apvienības aptiekās. Tieši šie aptiekāri ir vērtība, ar kuru var lepoties Mana Aptieka organizācija un aicinam šo cilvēku zināšanas lieti izmantot arī Jūsu veselības stiprināšanai.

Meklējiet Pūces!

topbg