Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta.

Lūdzu, atjauniniet uz jaunāko interneta pārlūka programmu, lai Jūs varētu izmantot mūsu mājaslapu.

Visjaunākas versijas pārlūku, Jūs varat lejupielādēt šeit.

Mana Aptieka vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
E-pasts (logins):
Parole:
|
topbg
topbg

Aptieku kontakti

Pirts aptieka


Aptieka atvērta

Pirmdiena 8.00-19.00
Otrdiena 8.00-19.00
Trešdiena 8.00-19.00
Ceturtdiena 8.00-19.00
Piektdiena 8,00-19,00
Sestdiena 9.00-15.00
Svētdiena Brīvs

Tel. 64070689,

Rīgas iela 23a, Limbaži, Limbažu novads, LV-4001
Aptieka sadarbojas ar sekojošām
apdrošināšanas sabiedrībām

Aptiekā var izmērīt asinsspiedienu,noteikt ķermeņa svaru,pieteikties ārstu (alergologs,pulmonologs,vertebrologs,kardiologs,urologs,proktologs,flebolgs,bērnu gastroenterologs)konsultācijām,piedalamies bezmaksas akcijās ,kurās nosakam holesterīna līmeni,mēram acs spiedienu,noskaidrojam osteoporozes risku,palīdzam sameklēt un iegādāties Latvijā nereģistrētus medikamentus, nepieciešamības gadījumā.

Nāciet pie mums droši,Jūs tiksiet uzklausīts un zinoši farmaceiti sniegs Jums visu vajadzīgo informāciju par Jums nepieciešamajiem medikamentiem!

Ja ir mājdzīvnieks – jāattārpojas visiem! Daudzu ģimeņu mīlulis ir kaķītis vai sunītis, kas rada daudz pozitīvu emociju.(Lasīt rakstu)

Mana Aptieka „Pirts aptieka” jaunās, plašās 
un skaistās telpās. Limbažos ”Pirts aptieka”, kas līdz šim atradās Jaunā ielā 1, jūlija sākumā ir pārcēlusies uz jaunām, plašākām un klientiem ērtākām telpām Rīgas ielā 23a, tirdzniecības centrā „Top”. (Lasīt rakstu)

Farmācija mums patīk, aizrauj un interesē. Limbažu Pirts aptiekas īpašniece Kristīne Krišjāne farmācijai veltījusi teju 25 gadus, kuru laikā izdevies ne tikai izveidot un nostabilizēt uzņēmumu, bet arī izaudzināt sava darba turpinātāju – meitu Madaru. Savukārt dēls Jānis šobrīd apgūst starptautiskās attiecības. (Lasīt rakstu)

 

Aptiekas darbinieki

Kristīne Krišjāne
aptiekas vadītāja