Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta.

Lūdzu, atjauniniet uz jaunāko interneta pārlūka programmu, lai Jūs varētu izmantot mūsu mājaslapu.

Visjaunākas versijas pārlūku, Jūs varat lejupielādēt šeit.

Mana Aptieka vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
E-pasts (logins):
Parole:
|
topbg
topbg

Aptieku kontakti

Pārgaujas aptieka
Aptieka atvērta

Pirmdiena 8:00-20:00
Otrdiena 8:00-20:00
Trešdiena 8:00-20:00
Ceturtdiena 8:00-20:00
Piektdiena 8:00-20:00
Sestdiena 8:00-18:00
Svētdiena 9:00-18:00

Tel. 64222993,

Stacijas 11, Valmiera, Valmieras pilsēta, LV-4201
Aptieka sadarbojas ar sekojošām
apdrošināšanas sabiedrībām

Valmieras Pārgaujas aptieka iemantojusi stabilu vietu un valmieriešu uzticību savā labi apsaimniekotajā namā Stacijas ielā 11.

Aptiekāra darbadiena Valmierā sākas līdz ar katru jaunu rītu jau kopš 1755. gada, kad Valmierā, Gaujas krastā, Johans Folrāts Reihenavs atklāja aptieku. Pilsētnieku vajadzībām tā kalpoja apaļus divsimt gadus. Līdz 1912. gadam aptieka piederēja vairākiem privātīpašniekiem, kas bija Reihenavu ģimenes locekļi un viņu mantinieki. 1912. gadā aptieka tika nodota Valmieras pilsētas valdei un kļuva par pirmo komunālo aptieku Latvijas Austrumu provincē! Pēc valsts neatkarības atgūšanas un vairākām reorganizācijām aptieku privatizēja, tā ieguva nosaukumu Pārgaujas aptieka. Daudzu gadu gaitā aptiekai mainījušās atrašanās vietas, bet no 1983. gada tā atrodas Pārgaujā, Stacijas ielā 11.

Plašajā pašapkalpošanās zālē atrodas dažādas higiēnas preces, kosmētika, bērnu pārtika un citas preces mazuļu vajadzībām, bet receptūras nodaļā gluži kā senāk zāles pagatavo uz vietas pēc ārstu izrakstītām receptēm. Turklāt šeit regulāri rīko akcijas, lai rosinātu apmeklētājus pievērst uzmanību dažādām, biežāk sastopamajām slimībām un laikus parūpēties par to profilaksi. Acu veselības dienās var uzzināt, kā rūpēties par redzi, sirds veselības dienās iespējams noteikt holesterīna līmeni, bet osteoporozes dienās – ar speciālu ierīci izmērīt kaulu blīvumu. Vajadzības gadījumā aptiekā katru dienu var lūgt izmērīt asinsspiedienu. Aptieka piedāvā piemērotu pārtiku cilvēkiem, kas slimo ar celiakiju. Laipni gaidīti cilvēki ar speciālām vajadzībām, jo ir ierīkots invalīdu pacēlājs. Bet ģimenes ar bērniem var iepirkties, ļaujot mazuļiem spēlēties aptiekas darbinieku mājīgi iekārtotajā spēļu stūrītī. Apmeklētāji bezmaksas var nodot neizlietotos un nederīgos medikamentus. Reizi mēnesī konsultē Rasma Kalniņa, ārste ar lielu pieredzi tieši homeopātisko līdzekļu lietošanā, viņa mēro ceļu uz Valmieru no Rīgas.

 

 

Valmierā Mana Aptieka vadītāja Gunita Bole - Melgaile izbauda ziemas priekus Pārgaujas aptiekas vadītājas Gunitas Boles – Melgailes ikdiena paiet intensīvā darbā, jo jārūpējas gan par klientu, gan darbinieku labsajūtu, jākārto daudz un dažādas formalitātes... Lai relaksētos pēc intensīvās darba dienas un atgūtu spēkus, pēc daudzu gadu pārtraukuma Gunita ir atsākusi nodarboties ar slēpošanu (lasīt rakstu)

Kā rūpēties par ādu ziemā? Ziemā sejas ādas kopšanai jāpievērš īpaša uzmanība, jo aukstums, brāzmainie vēji un mitrais gaiss to nesaudzē. Kā pareizi ādu kopt, konsultē Mana aptieka Pārgaujas aptiekas farmaceite Sintija Veinberga. (lasīt rakstu)