Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta.

Lūdzu, atjauniniet uz jaunāko interneta pārlūka programmu, lai Jūs varētu izmantot mūsu mājaslapu.

Visjaunākas versijas pārlūku, Jūs varat lejupielādēt šeit.

Mana Aptieka vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
E-pasts (logins):
Parole:
|

Mana Veselība

Ikmēneša bezmaksas žurnāls mūsu klientiem

topbg

Viss jāpaveic līdz galam

«Klienti mums teic, ka esam vislabākie!» tā par savu aptieku saka „Saldus Zaļās aptiekas” vadītāja Anita Ozoliņa.

„Mana aptieka” Saldū atrodas Lielajā ielā, lielas mājas pirmajā stāvā. Tā izveidota 1994. gadā un vispirms atradās sētas pusē, aizņemot pavisam mazītiņu telpu. Aptieka sākumā piederēja lieltirgotavai, kas par šo sīko objektu zaudēja interesi. Taču 1996. gadā tā pārgāja manās rokās, un viss mainījās. Tas bija kā lēciens aukstā ūdenī, bet vienlaikus arī mana iespēja īstenot sapni par savu aptieku. Galu galā te bija ieguldīts viss mans darbs, idejas un mērķi! Es taču esmu farmaceite. Pēc diviem gadiem paplašinājāmies, iegūstot lielu apkalpošanas zāli ēkas ielas daļā. Vārdu sakot, no mirkļa, kad aptieka kļuva par manējo, viss radikāli mainījās, un klienti to novērtēja. Jauki, ka „Mana aptieka” vizuālais noformējums pieļauj būt individuāliem un ir ar interesantu senatnīguma «piegaršu».

Lai arī Lielā iela skan lepni un patiesi vēl pirms gadiem te bija pilsētas centrs, nu rosība pavirzījusies nostāk. Tādējādi vairs neesam tik aktīvā vietā un arī doktorāts ir divu kilometru atstatus. Vai tas ir slikti? Gan – jā, gan – nē, jo neļauj mums atslābt un visu laiku jādarbojas. Tieši šī neatslābstošā enerģija ļāvusi mums kļūt, kā man šķiet, par klientiem visiecienītāko aptieku Saldū! Vai ar pašas enerģiju vien pietiek, lai izveidotu veiksmīgu uzņēmumu? Domāju, ka ne, jo milzīga, nenovērtējama nozīme ir komandai – cilvēkiem, kas tev apkārt un ar kuriem kopā dari šo darbu. Varu lepoties, ka gadu gaitā manas aptiekas kolektīvs nav daudz mainījies. Esam izveidojuši ideālu darba formu ar klientiem. Dažkārt mūsu aptiekā ienāk ļaudis no Kuldīgas vai Liepājas un bez īstas ticības taujā pēc viņiem vajadzīgajām zālēm, jau iepriekš aizbildinoties – kur nu jums būs, ja pat pie mums nebija. Bet ir! Un runa jau nav tikai par preci, bet par īpašu attieksmi. Mans noslēpums ir – visus jautājumus atrisinām līdz galam! Kaut arī daudzi teiks – kas tad tur unikāls, mēs arī tā darām – tomēr, kad reāli nonāk līdz darīšanai, līdz galam tā īsti neizdara. Ja zāļu nav uz vietas, tās pasūtu un informēju pacientu par to saņemšanas iespējām, ja ir – pārdošanas brīdī visu sīki un smalki paskaidroju. Savukārt, ja medikaments nav iegūstams, noskaidroju vissīkākās nianses un atzvanu: «Nevaru līdzēt, jūsu meklēto zāļu Latvijā nav. Jums jāvēršas pie sava ārsta un jāizraksta cits medikaments.» Arī tā ir atbilde un kliedē nenoteiktību. Tas nozīmē, ka pat tad, ja klients jau atstājis aptieku, uzturu kontaktu līdz brīdim, kamēr problēma atrisināta.

„Mana aptieka” Saldū ir vieta, kur iegādāties ne tikai tradicionālos ārstniecības līdzekļus, bet arī tējas, ekoloģisko kosmētiku un homeopātiskos preparātus. Dziedniecība ir mana sirdslieta. Esmu dzimusi šim darbam. Lai kā attīstītos farmakoloģija, vienmēr līdztekus tai būs dabas līdzekļi. 

Mēs nedarām neko ekstrēmu, tikai pildām savu pienākumu. To sauc par farmaceitisko aprūpi. Darām visu, lai cilvēkam būtu labi, un no tā gūstam peļņu, nevis otrādi. Pircējs atbild ar pateicību. Mans mērķis ir sakārtota vide, un tādēļ esmu izveidojusi aptieku tīklu, radot gan darbavietas, gan mazu stūrīti uz zemes, kas tuvējiem ļaudīm sniedz drošības sajūtu, veselību un skaidrību.

topbg