Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta.

Lūdzu, atjauniniet uz jaunāko interneta pārlūka programmu, lai Jūs varētu izmantot mūsu mājaslapu.

Visjaunākas versijas pārlūku, Jūs varat lejupielādēt šeit.

Mana Aptieka vietnē tiek izmantoti sīkfaili. Lietojot šo vietni, jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai.
E-pasts (logins):
Parole:
|

Mana Veselība

Ikmēneša bezmaksas žurnāls mūsu klientiem

topbg
Avīzes numurs:

Aija Tula – Rijkure kā ginekoloģe strādā Diplomātiskā Servisa medicīnas centrā, kā ginekoloģe, seksoloģe, psihoterapeite un US speciāliste sieviešu veselības centrā “VITA” un reizi mēnesī dodas uz Jēkabpili, kur medicīniskajā sabiedrībā “KATARSE” pieņem pacientus gan kā ginekoloģe, gan seksoloģe. Viņa ir rīdziniece, kas lepojas, ka ir beigusi Rīgas 49. vidusskolu. Interesants fakts, ka viņas klasē mācījās 14 meitenes un 14 zēni, no kuriem 7 bija Jāņi, bet 7 skolēni kļuva par ārstiem. Absolvējot Rīgas Medicīnas institūtu (Rīgas Stradiņa universitāte), Aija specializējās ginekoloģijā kā subspecialitātē, izvēloties seksoloģiju un seksopataloģiju. Viņas pirmais skolotājs bija Latvijā slavenākais un zinošākais seksologs Jānis Zālītis. Tieši viņš jauno speciālisti ieinteresēja hipnoterapijā, kas ir ļoti efektīva metode seksuālo problēmu risināšanā. Zināšanas jaunā daktere turpināja apgūt Jauno psiholoģiju centrā, kur astoņus gadus pieredzi smēlusi no tādiem franču hipnozes speciālistiem kā profesors Žans Bekkio.

Jo vecāki un nepatstāvīgāki kļūst mūsu tuvinieki, jo vairāk uztraucamies par viņu veselību. Lai kā arī gribētu, tikai retais var atļauties pilnībā nodoties savu vecāku aprūpei viņu mūža nogalē. Tomēr tas ir laiks, kad arvien vairāk pieaug vajadzība pēc līdzcilvēku palīdzības. Kādas iespējas piedāvā mūsdienu tehnoloģijas, lai vajadzības gadījumā palīdzība tiktu sniegta nekavējoties, stāsta Dzīvības pogas ieviesēja Marina Pjanova.

Jūnijs ir izlaidumu un Jāņu laiks. Tas ir laiks, kad atmināmies latviešu tradīcijas telpas rotāt ar bērzu meijām, ozolu zariem un citām dabas veltēm.

13. jūnijā plkst. 10.00 Mana Aptieka Centra aptiekā Tukumā, Elizabetes ielā 8, 3. stāva konferenču zālē.

topbg