Jūsu pārlūkprogramma vairs netiek atbalstīta.

Lūdzu, atjauniniet uz jaunāko interneta pārlūka programmu, lai Jūs varētu izmantot mūsu mājaslapu.

Visjaunākas versijas pārlūku, Jūs varat lejupielādēt šeit.

E-pasts (logins):
Parole:
|

Mana Veselība

Ikmēneša bezmaksas žurnāls mūsu klientiem

topbg
Avīzes numurs:

Mana Aptieka Viesītes aptiekas vadītāja un īpašniece Aina Pečauska Zemgales plānošanas reģiona un tā struktūrvienības Uzņēmējdarbības centra organizētajā uzņēmumu godināšanas pasākumā Rundāles pilī saņēma godpilno balvu “Gada uzņēmējs Zemgalē 2017”. 

Svētki nosvinēti, Jaunais gads sagaidīts, bet pavasaris ar savu spirdzinošo saules gaismu, atjaunojošo enerģijas un dabas vitamīnu nodrošinājumu vēl gana ilgi jāgaida. Kā stiprināt imunitāti, lai šajā nedaudz drūmajā laikā neslimotu, stāsta Mana Aptieka Centra aptieka Tukumā farmaceite Evija Gailuma.  

21 % Latvijas iedzīvotāju atzīst, ka viņiem piemīt tāds kaitīgs ieradums kā neveselīga ēšana, liecina “Mana Aptieka & Apotheka Veselības indekss”. Vairākums no šiem respondentiem atzīst, ka pārsvarā ietur neveselīgu dzīvesveidu, bet piektdaļa (24 %) norādīja, ka ikdienā nepietiekami daudz sporto.

E-veselība ir klāt! (2018.GADA JANVĀRIS)

No 1. janvāra E-veselības sistēma lietošana visiem ārstiem ir obligāta – darbnespējas lapas un receptes valsts kompensējamo medikamentu saņemšanai ir jāizraksta elektroniski

17. janvārī plkst. 10.00 Mana Aptieka Centra aptiekā Tukumā, Elizabetes ielā 8, 3. stāva konferenču zālē

Saņemot būtisku budžeta pieaugumu, nākamgad rindas pēc medicīnas aprūpes pakalpojumiem saruks teju uz pusi, sola veselības ministre Anda Čakša. 

topbg